خانه

Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Shenzhen Awells Gift Co., Ltd که در 2 0 1 2 تاسیس شد، یک تامین کننده حرفه ای وصله گلدوزی، پچ پی وی سی، تکه های بافته شده و تکه های شنل برای لباس، کلاه و کیف، و همچنین برخی از کلیدهای تبلیغاتی است.ما در شنژن، چین با دسترسی راحت حمل و نقل واقع شده است.کارکنان مجرب ما که به کنترل کیفیت دقیق و ارتباط سریع اختصاص داده شده اند، همیشه در دسترس هستند تا در مورد نیازهای شما صحبت کنند و رضایت کامل مشتری را تضمین کنند.با فرآیند ساده و زمان چرخش سریع، ما تجارت را آسان و سریع می کنیم!

چین Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. نمایه شرکت 0

در سال‌های اخیر، ما مجموعه‌ای از ماشین‌های رنگ پرکن پیشرفته را برای ماشین‌های پی وی سی و تاجیما برای گلدوزی معرفی کرده‌ایم تا از وصله‌های خود در کلاس A، زمان کوتاه و تحویل سریع اطمینان حاصل کنیم.

کالاهای ما به مشتریان در سراسر جهان، به ویژه به ایالات متحده آمریکا و کشورهای اروپایی صادر می شود.ما به دلیل کنترل کیفیت دقیق و خدمات مشتری متفکرانه، فرآیند آسان و سریع، شهرت خوبی در بین مشتریان داشته ایم.ما بیش از 500 بررسی 5 ستاره از مشتریان در سراسر جهان دریافت می کنیم.

ما همیشه طرح های سفارشی می سازیم.هر طرح سفارشی استقبال می شود.ما ابتدا آثار هنری را برای تایید و سپس نمونه را برای تایید قبل از تولید انبوه ارائه می دهیم.پس فقط ایده یا طرح خود را ارسال کنید، ما آنها را محقق خواهیم کرد!ما به گرمی از مشتریان در سراسر جهان برای ایجاد همکاری و ایجاد آینده ای روشن با ما استقبال می کنیم.

چین Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. نمایه شرکت 1

 

چین Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. نمایه شرکت 2

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت هدیه شنژن Awells ، با مسئولیت محدود ، تاسیس در 2 0 1 2.

ما در شنژن ، چین با دسترسی راحت به حمل و نقل واقع شده ایم.

در سالهای اخیر ما مجموعه ای از ماشینهای پیشرفته رنگ پر کننده اتومبیل را برای ماشین های PVC و تاجیما برای گلدوزی معرفی کرده ایم تا از تکه های ما در CLASS A با کیفیت ، زمان کوتاه کوتاه و تحویل سریع اطمینان حاصل شود.

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

اروپای غربی

اروپای شرقی

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : جوایز

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 1500000-2500000

سال تاسیس : 2012

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. گواهینامه ها