چین آهن روی گلدوزی پچ سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Winnie He

شماره تلفن : +86-755-89206078-8002

WhatsApp : +8613724387816

Free call
Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.

شرکت هدیه شنژن Awells ، آموزشی ویبولیتین

فرآیند سفارش آسان زمان چرخش سریع

  • Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.
  • Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.
  • Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.
  • Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.
  • Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, اروپای غربی, اروپای شرقی
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های: جوایز تعداد کارمندان: 50~100
فروش سالانه: 1500000-2500000 سال تاسیس: 2012
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

Shenzhen Awells Gift Company Co. Ltd با مسئولیت محدود ، تأسیس در 2 0 1 2 ، یک متخصص حرفه ای از لکه های گلدوزی ، وصله PVC ، لکه های بافته شده و تکه های چنیل برای پوشاک ، کلاه و کیف و همچنین برخی زنجیره های تبلیغاتی است. ما در شنژن ، چین با دسترسی راحت به حمل و نقل واقع شده ایم. اختصاصی به کنترل کیفیت دقیق و ارتباط سریع ، اعضای کادر مجرب ما همیشه در مورد نیازهای شما و اطمینان از رضایت کامل مشتری در دسترس هستند. با انجام مراحل ساده و زمان نوبت دهی سریع ، کار را آسان و سریع انجام می دهیم!

در سالهای اخیر ما مجموعه ای از ماشینهای پیشرفته رنگ پر کننده اتومبیل را برای ماشین های PVC و تاجیما برای گلدوزی معرفی کرده ایم تا از تکه های ما در CLASS A با کیفیت ، زمان کوتاه کوتاه و تحویل سریع اطمینان حاصل شود.

کالاهای ما به مشتریان در سراسر جهان به ویژه آمریکا و کشورهای اروپایی صادر می شود. ما به دلیل کنترل دقیق کیفیت و خدمات متفکرانه مشتری ، فرایند آسان و سریع ، در بین مشتریان شهرت خوبی داشته ایم. ما در سراسر جهان بیش از 500 بررسی 5 ستاره از مشتریان دریافت می کنیم.

ما همیشه طراحی های سفارشی می کنیم. هر طرح سفارشی استقبال می شود. ما ابتدا آثار هنری را برای تأیید و سپس نمونه ای برای تصویب قبل از تولید انبوه ارائه می دهیم. بنابراین فقط ایده یا طرح خود را ارسال کنید ، ما آنها را به واقعیت تبدیل خواهیم کرد! ما با استقبال گرمی از مشتریان در سراسر جهان برای برقراری همکاری و ایجاد آینده ای روشن باهم در کنار هم هستیم.

تاریخ

شرکت هدیه شنژن Awells ، با مسئولیت محدود ، تاسیس در 2 0 1 2.

ما در شنژن ، چین با دسترسی راحت به حمل و نقل واقع شده ایم.

در سالهای اخیر ما مجموعه ای از ماشینهای پیشرفته رنگ پر کننده اتومبیل را برای ماشین های PVC و تاجیما برای گلدوزی معرفی کرده ایم تا از تکه های ما در CLASS A با کیفیت ، زمان کوتاه کوتاه و تحویل سریع اطمینان حاصل شود.

سرویس

فرایند سفارش ما ساده و آسان است - شما فقط طرح مورد نظر خود را با مشخصات درخواست شده ارائه می دهید ، سپس همه هزینه و اطلاعات را در یک زمان ارسال خواهیم کرد. سپس شما به سادگی سفارش و پرداخت را تأیید می کنید. ابتدا نمونه تصویب برای تصویب ارسال می شود و تولید انبوه پس از تأیید. بعد از ارسال شماره پیگیری را تهیه کنید.

ما مدت زمان کوتاه نیز داریم. به طور معمول برای نمونه سازی 2-3 روز و پس از آن 7-8 روز برای تولید انبوه ، به علاوه زمان حمل و نقل 4-5 روز طول می کشد. سپس می توانید سفارش خود را دریافت کنید.

تیم ما

ما در حدود 10 فروش داریم که نقل قول و ارتباط سریع ارائه می دهند - به تمام سوالات خود پاسخ دهید و هر اطلاعاتی را که می خواهید ارائه دهید.

طراحان ما به مشتری کمک می کنند تا ایده خود را تحقق بخشد و آثار هنری تولیدی را برای مشتری انجام دهد تا قبل از تهیه نمونه بررسی کند. این می تواند از اشتباه در تولید جلوگیری کند و باعث صرفه جویی در وقت شود.

در حال حاضر دستگاه پیشرفته و کارگران با تجربه در خط porduction. آنها می توانند محصولاتی با کیفیت بالا تهیه کنند. افراد QC ما کیفیت را به طور دقیق با سیستم کنترل کیفیت مطابقت می دهند و موارد کمبود را انتخاب می کنند به طوری که ما همیشه کالاهای عالی را به مشتریان دنیا می فرستیم.

ما با شرکت DHL / FEDEX / UPS / TNT Express همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل شود که کالاها به سرعت و با اطمینان به مشتریان می رسند.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما